HİZMETLERİMİZ

Filo Araç Kiralama
Günümüzde yoğun bir rekabet ortamı ile iç içeyiz. Bu rekabetçi yapıda şirketler maliyetlerini düşürmek için çalışmaktadır. Outsourcing de kısaca dış kaynak kullanımı maliyet düşürmek için şirketlerin yeni tercihidir. Nasıl ki temizlik, güvenlik, yemek hizmetleri artık bu konularda uzman şirketler tarafından sağlanıyorsa, otomobil filo yönetim sistemleri de bu kapsamda değerlendirilmeye başlandı. Artık operasyonel filo kiralama ya da bir başka anlatımla uzun dönem filo kiralama ifadeleri çok bildik, çok tanıdık gelmeye başladı. Zaten sektördeki rakamlar da bu ifadelerimizi kuvvetlendiriyor. Bundan 3-5 yıl önce, otomobil sektöründe operasyonel filo kiralama ile kiralanan toplam otomobil ve ticari araç sayısı, 15-20 binler seviyelerindeyken, bugünlerde 150 bin civarına ulaşmıştır. Ayrıca bu sektöre ilgi duyan pek çok yerli yatırımcı yanında yabancı yatırımcı da bulunmaktadır. Yabancı yatırımcıların operasyonel filo kiralama sektörüne yönelik yaptıkları pazar araştırmalarında da, 2015 yılında 300 bin, sonraki beş yıl içinde de yarım milyon adedi geçecek penetrasyon oranlarından bahsedilmektedir.
 
 
Anadolu'nun en ücra köşelerinde dahi artık otomobil satın almak yerine, operasyonel filo kiralama tercih ediliyor. Bu sistemin sağladığı vergisel, finansal ve operasyonel faydaların çokluğu, Anadolu'nun taş olsun, benim olsun mantığını yok etmeye başladı. Filo kiralama hizmetinin yaygınlaşması için, operasyonel kiralamanın anlatıldığı yayınlar hazırladık. Ayrıca finansal kiralamayla ( leasing ) operasyonel filo kiralama arasındaki farklılıkları anlatan ayrıntılara da bu yayınlarımızda yer verdik. 
İnanıyoruz ki bu kitapçıklar sayesinde sektörün gelişimine de çok önemli katkılarda bulunmaktayız.
Sizlerle paylaşmak istediğimiz önemli bir gelişme daha var. Müşterilerimizin mevcut otomobillerini kurumsal ilkeleri göz önünde bulundurarak satabilmeleri ve operasyonel filo kiralamaya rahat geçebilmeleri için Beyaz Sistem'i kurduk. Böylelikle müşterilerimizin, otomobillerini daha güvenli ve değerinde satarak, operasyonel filo kiralamaya geçeceklerine inanıyoruz.
 
Müşterilerimizin konforunu sağlamak üzere son sistem teknolojiler ile donatılmış, son model ve lüks marka araçlarımız, işinde uzman ve deneyimli ulaştırma personelimiz ile kalitenize yakışan bir ulaşım vaat ediyoruz. Turizm amaçlı, seminer, kongre, fuar organizasyonları, iş gezileri ve toplantıları yada kişisel sebep seçenekleri ile yurt dışına çıkacak yada ülkemize gelecek olan kişi ve grupların sorunsuz ve en kısa sürede adreslerine ulaştıran firmamız, istek ve taleplerinize cevap verecek her çeşit araç filosuna da sahiptir.